آیینه هوشمند الکترونیکی

آینه هوشمندالکترونیکی

آ یینه ها از مهم ترین دستیاران آرایشگرها محسوب می شوند.
آیینه های مخصوص مشاهده پشت سر، آیینه های زاویه دار برای اصلاح و… در این میان مدتی است که بازار ابداع آیینه های هوشمند بسیار داغ شده است.

 

 

یکی از جدیدترین مدل های آیینه های هوشمند زیبایی آیینه هاییCybertecture mirror هستند.


Cybertecture® Mirror یک آینه بازتابنده با برنامه های قابل برنامه ریزی و صفحه نمایش دیجیتال برای محیط خانه، اداری و عمومی (هتل ها، بیمارستان ها، مغازه های خرده فروشی) است.

اتصال به اینترنت
Cybertecture® Mirror به صورت یکپارچه با اینترنت از طریق تکنولوژی ارتباطات بی سیم متصل می شود.

رابط دیجیتال
Cybertecture® Mirror یک صفحه نمایش انعکاسی بصری است تا انعکاس خود را با اطلاعات تعاملی تقویت کند و می تواند برای کارهای خاص سفارشی شود.

کنترل کاربر
Cybertecture® Mirror را می توان در یک حالت فعال یا غیر فعال استفاده کرد که از طریق کنترل از راه دور آن (شامل) و / یا گوشی های هوشمند (اختیاری) کنترل می شود.

به صورت پراکنده، Cybertecture® Mirror همچنان یک آینه بازتاب روزمره است. به طور فعال Cybertecture® Mirror با ارائه اطلاعات مفید و همچنین نظارت بر سلامتی خود از طریق پد سنسور محیطی (شامل) ارتباط برقرار می کند و با کامپیوتر، تلفن همراه، دستیار دیجیتال شخصی شما برای افزایش زندگی روزانه خود ارتباط برقرار می کند

این آیینه هابا توجه به قابلیت اتصال به اینترنت، این ارتباط به طور مداوم اطلاعات مهمی مثل تغییرات آب و هوایی یا داده های دما را روی آیینه منعکس می کنند. این اطلاعات نه تنها کمک می کند که مشتری های آرایشگاه از ماندن در فضای آرایشگاهی کلافه نشوند، بلکه با قابلیت اتصال تلفن همراه کاربر به آیینه، قدرت بازی یا دیگر فعالیت ها را برای کاربران فراهم می کند.

Help-Desk

تنظیمات قالب