ایده های زیبای دیجی بانو برای شب یلدا

شب یلدا یکی از کهن ترین جشن های ایران باستان می باشد .  مراسم و تزیینات خاصی برای این شب در نظر گرفته میشود .

 

دیجی بانو شمارا با ایده ها و تم های بکر در این شب آشنا میکند .

aksneveshte-yalda-sabzpendar-com3_

شب یلدا به بلندترین شب سال معروف شده است. در حقیقت بلندی آن به اندازه یک دقیقه بیشتر از بقیه شبهاست. این خود به معنای این است که زندگی و عمر آدم ها انقد کوتاه است که باید ۱ دقیقه طولانی تر بودن را باهم جشن گرفت. در این شب بازار هندوانه و انار داغ است . تم های کیک و هندوانه و انار را میتونید اینجا بینید.

 

کیک با تم شب یلدا

کیک هندوانه ای

انواع دسر ها و نوشیدنی های یلدایی

برای دسر می‌توانید سراغ هندوانه نیز بروید. هندوانه را به دو نیمه ببرید و محتویات آن را خالی کنید و داخلش ژله قرمزرنگ بریزید و سپس آن را در یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد. برای سرو کردن می‌توانید آن را برش زده و به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم کنید.

%d8%af%d8%b3%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b1-1

%d8%af%d8%b3%d8%b1-%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b1

 

 

برای پذیرایی از مهمانان خود در این شب دوست‌داشتنی از آب هندوانه یا آب انار استفاده کنید. این ایده به نظر هیجان‌انگیز می‌آید؛ ضمن آنکه حسابی هم ساده و مقرون به صرفه است. کافی است داخل لیوان‌ها، چند برگ نعناع، یک برش لیمو و تعدادی دانه انار بریزید. بدین ترتیب نوشیدنی‌ای با دیزاین ویژه خواهید داشت که حسابی مهمان‌های‌تان را غافلگیر می‌کند.

 

۱۱۰۰۴۶۹_۲۶۵

برای اینکه میزبانی خود را به حد کمال برسانید، کافی است برای هر یک از مهمانان خود هدیه ‌ای یاد بود برای این شب زیبا در نظر بگیرید تا آن ها را شگفت‌ زده و غافلگیر کنید. مطمئن باشید تا مدت‌ ها این کار شما در ذهن آنها حک خواهد شد.

شاد باشید.

 

 

 

Help-Desk

تنظیمات قالب