ترفندهایی جدید برای بزرگتر شدن چشم

اندازه چشم نیز مانند سایر اعضای بدن در تمام افراد متفاوت است. اگر به هر دلیلی دوست دارید بعد از آرایش کردن چشم هایی بزرگ تر و درشت تر داشته باشید می توانید از چند ترفند و نکته آرایشی که در این قسمت از دیجی بانو آماده کرده ایم استفاده کنید و چشم هایی بزرگتر داشته باشید. با ما همراه باشید.

۱- آرایش ابرو

همه شما می دانید که مدل و آرایش ابرو نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره و همچنین زیبایی چشم ها دارد. بنابراین اگر می خواهید چشم هایتان بزرگتر از حالت طبیعی دیده شود ابتدا باید ابروهای خود را مرتب کرده و سپس آرایش خوب و مناسب را برای ابروهای خود داشته باشد.

۲- اضافه کردن بُعد به چهره

با استفاده از یک سایه مات قهوه ای گرم و یا یک سایه ملایم به رنگ رزی به چشم های خود بٌعد دهید. این رنگ از سایه چشم می تواند به سادگی اندازه چشم ها را بزرگتر از حالت طبیعی نشان دهد.

در این آرایش از سایه چشم MAC’s Blackberry برای سه چهارم انتهایی پلک استفاده شده است.

۳- استفاده از سایه چشم درخشان در گوشه داخلی چشم

یک سایه درخشان و روشن را در گوشه داخلی چشم بزنید و مطمئین باشید چشم هایتان درشت تر از همیشه دیده خواهد شد.

۴- استفاده از رنگ روشن و طبیعی برای پلک

هرچه رنگ سایه روی پلک تیره تر باشد چشم ها کوچک تر دیده خواهند شد. بنابراین اگر می خواهید بعد از آرایش کردن چشم هایتان بزرگ تر دیده شود لازم است از سایه چشم روشن و طبیعی برای پلک استفاده کنید.

 

 

%d8%b9%da%a9%d8%b3-1

 

۵-  استفاده از مداد گوشتی رنگ برای خط چشم پایین

استفاده از یک مداد چشم گوشتی رنگ و یا رنگ طبیعی و روشن بر روی خط چشم پایین باعث ایجاد خطا دید شده و به بزرگ تر دیده شدن چشم هایتان کمک خواهد کرد.

۶-  استفاده از ریمل برای مژه های پایین

برای اینکه چشم هایتان درشت تر دیده شود باید مژه های پایین را نیز ریمل بزنید. البته دقت داشته باشید که نباید مقدار رنگ ریمل بر روی مژه های پایین بیش از حد باشد. تنها به اندازه ای که مژه ها را از یکدیگر جدا کرده و رنگ مژه ها کمی تیره تر شود.

۷- فر کردن مژه ها

برای اینکه مژه هایتان زیباتر شود لازم است با استفاده از فر مژه، حالت خوبی را برای مژه هایتان ایجاد کنید. هرچه مژه ها به سمت بالا فر شوند باعث می شود تا چشم هایتان نیز بزرگتر از همیشه دیده شود.

۸- ریمل زدن به مژه ها

بعد از فر کردن مژه لازم است تا روی مژه ها ریمل بزنید تا حالت مژه هایتان به خوبی حفظ شود و همچنین رنگ مژه ها نیز تیره تر و مشخص تر شوند.

 

%d8%b9%da%a9%d8%b3-2

۹-  استفاده از مژه مصنوعی

این مرحله ضروری نیست اما استفاده از یک ردیف مژه مصنوعی طبیعی و یا مژه مصنوعی با انتهای بلندتر می تواند در بزرگ تر به نظر رسیدن چشم هایتان موثر باشد. مژه مصنوعی استفاده شده در این مدل آرایش Ardell Natural Lash است که ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی را برای چشم ها ایجاد می کند.

 

افزودن مژه

 

 

 

 

 

 

 

Help-Desk

تنظیمات قالب