درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

میکاپ ساده

تزریق ژل لب به گونه ها | فواید و ضررها

تزریق ژل به گونه ها

بزرگ کردن یا تزریق ژل به گونه به منظور بهبود ظاهر گونه صورت می گیرد. گونه هایی که ظاهر مناسب خود را از دست داده و افتاده شده اند، می توانند تزریق ژل انجام دهند . با استفاده از تزریق ژل به گونه می توان استخوان گونه را مشخص تر کرد. بزرگ تر کردن گونه با تزریق فیلرهای قابل تزریق انجام می شود تا به این ترتیب حجم گونه ها تقویت شده و پر تر به نظر برسد. تزریق فیلر درمال به پوست سبب می شود پوست از داخل پر شود. با پر شدن حجم از دست رفته گونه ها مشخص تر می گردد.

تزریق ژل به گونه ها به چه کسانی توصیه می شود ؟

تزریق ژل به گونه به مردان و زنانی توصیه می گردد که ظاهر گونه آن ها چندان مناسب نیست. افرادی که خواستار تزریق زل برای گونه گذاری هستند باید وزن مناسبی داشته و از سلامت کامل برخوردار باشند.این عمل روشی سرپایی است که در مطب پزشک متخصص پوست انجام شده و به مدت سی دقیقه به طول می انجامد. در تزریق زل به گونه ها نیازی به برش وجود ندارد. فیلرهای درمال به فرم مایع یا زل به موقعیت هایی در رو یا پیرامون گونه ها تزریق می گردد. موقعیت گذاری قبل از تزریق زل انجام می گردد. بعد از تزریق زل به گونه ها ماساژی انجام می گردد تا اطمینان حاصل شود ظاهر طبیعی حاصل شده باشد.

 ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *