درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

آشنایی با تجهیزات آنالیز کننده پوست ومو

قبل از هر کاری باید پوست و مو را مورد تجزیه تحلیل قرار دهید تا بتوانید سرویسی دقیق ومناسب را ارئه کنید با استفاده از این وسایل شما میتوانید پوست را مورد بررسی و آنالیز قرارداده و در صورت وجود هرگونه بیماری و عفونت از ارائه سرویس های رفع موهای زاید موقت و دائمی خودداری نمایید. ارایه سرویس های رفع موهای زاید بر روی پوست های بیمار موجب التهاب ، عفونت ، خونریزی و وارد آمدن صدمات جبران ناپذیر بر روی پوست و موهای بدن میگردد .در صورت مشاهده هرگونه بیماری و التهاب پوستی مشتری خود را به پزشک مراجعه کنید .
لامپ های ذره بینی و درشت نما کننده علاوه بر تاباندن نور برروی سطح پوست موجب بزرگ نشان داده شدن اجزا پوست و مو نیز میگردند.
قبل از استفاده از این لامپ بوسیله چشم بند چشم های مشتری خود را بپوشانید ، این لامپ ها با لنزهای ۲ دیوپتر ، ۵ دیوپتر و ۱۰ دیوپتر جهت آنالیز پوست در بازار وجود دارند . دیو پتر معیار اندازه گیری میزان بزرگ نمایی لامپ ها میباشد ، به این معنا که لامپی با لنز ۳ دیوپتر سطح پوست را ۲۰ برابر بزرگ تر نشان میدهد .ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *