درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

برنزه باشید بانمک تر شوید

امروز برنزه شدن از جذابیت خاصی برخوردار است این روش زیبا سازی در پوست طرفدارهای خاص خود را دارد .
تصور کنید که صورتی گرد و اصلاحا با نمک و بدنی برنزه با موهایی فروبلند و یک ارایش ملائم چقدر میتواند در زیبایی شما بانوان عزیز تاثیر گذار باشد . نیازی نیست از آرایش های غلیظ یا زننده برای زیبایی خود استفاده کنید راه های زیبا تر شدن خود را با روش های درست بشناسید.
باهم چند روش برنزه کردن را مرور میکنیم
روش های گوناگونی برای این منظور وجود دارد . باور غلط اینکه تنها با سولاریوم ممکن است برنزه شوید؛ میتواند اسیب های جدی را به پوست شما بزند .
۱- حمام آفتاب و دراز کشیدن روی شن های داغ ساحل و یا در استخرهای سرباز که آفتاب به محیط استخر راه دارد . توجه داشته باشید که حتما از چشم هایتان محافظت کنید نیازی به عینک دودی نیست تنها چشمانتان را ببندید و از آفتاب لذت ببرید نکته ای که وجود دارد برای جلوگیری از پوست پوست شدن پوستتان حتما از لوسیون ها و اسپری مخصوص به مقدار مساوی استفاده کنید و به تمام بدنتان مالش دهید .
۲- اگر شرایط حمام آفتاب را ندارید از قهوه استفاده کنید . قهوه یک برنزه کننده طبیعی است . شما با درست کردن محلولی از قهوه و کرمهای مخصوص ؛ به تمام بدنتان و روی پوستتان بمالید تا یک سطح یکنواخت ایجاد شود و به مدت حداقل ۳۰ دقیقه صبر کنید و سپس بشویید . این روش هم میتواند در برنزه شدن شما تاثیر گزار باشد ضمن اینکه قهوه در پنهان کردن سلولیت هم موثر است.ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *