درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

نحوه استفاده از رژ گونه

توصیه هایی هنگام استفاده از رژ گونه

رژ گونه

۱- رژ گونه ها باید به خوبی در لبه ها مخلوط شوند به طوری که دایره ای شکل و یا راه راه دیده نشوند. برخی از افراد ترجیح می دهند که از یک قلم موی بزرگ استفاده کنند که باعث خواهد شد رنگ به صورت گسترده پخش شود، در حالی که به جای ایجاد یکباره حلقه های روشن کامل می توان به تدریج به آن شدت بخشید. یک قلم موی مناسب نباید بیش از حد بزرگ باشد ، تا شما بتوانید بر روی آن کنترل داشته باشید و همچنین نباید بیش از حد کوچک باشد ، چون باعث می شود رنگه ها واضح دیده نشوند و مانند لکه به نظر آیند.
۲- هر زمان بروی گونه هایتان از رژ گونه استفاده کردید از ترکیب کامل آن در اطراف لبه ها با یک اسفنج یا پنبه مطمئن شوید.این کار باعث می شود رنگ ها بیشتر واقعی به نظر برسند.شما می توانید از یک تکه اسفنج مرتب برای این کار استفاده کنید.
۳- انتخاب رنگ ها برای طبیعی جلوه دادن رنگ گونه هایتان بسیار ضروری می باشد. به خاطر داشته باشید که رنگ رژ گونه باید از پوستتان تیره تر و از سایه تان عمیق تر باشد تا برای همیشه نمایان باشد. رژ گونه بسیار روشن مناسب پوست تیره نخواهد بود.
۴- بیش از حد این کار را انجام ندهید. هنگام شب می توانید برق زدن پودر گونه را حفظ کنید اما در روشنایی روز باعث خواهد شد تا پوست شما کاملا مصنوعی و بیش از حد خشک و ناهموار به نظرآید.از این رو به جای آن می توانید ، برخی از دستورالعمل های ماهرانه مناسب را انتخاب کنید که باعث بهتر برجسته شدن رنگ پوستتان خواهد شویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *