درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

شینیون

شینیون چیست ؟

شینیون چیست ؟

شینیون به شیوه ای گفته می شود که در آن موها جمع ٬ و به شیوه های مختلفی طراحی و پیاده سازی می شوند. یک شینیون زیبا و تمیز نیازمند یک براشینگ خوب و پوش درست می باشد که از طرفی هم ٬ یک براشینگ درست و خوب ، کار شینیون را ساده تر می کند.

نکته ای درباره شینیون :

پیدا نبودن سنجاق هم خیلی مهم است ٬ بعضی ها فکر می کنند که به کار بردن سنجاق زیاد در شینیون آن را محکم تر و بهتر نگه می دارد ، اشتباه است . باید با حداقل استفاده از سنجاق ٬ شینیونی زیبا و حرفه ای داشته باشیم. همچنین برای موهای کم پشت هم می توان از روش های اضافه کردن مو ، استفاده از پروتز و… استفاده کرد که به کار بردن آنها به کمی تجربه و ظرافت احتیاج دارد .

 نکته دیگر در مورد شـینیون استفاده از محصولات فرم دهنده هستند ، مانند انواع ژل ها ، کرم های مو ، انواع اسپری های مو ، چسب مو و… که هر کدام کار بخصوصی را انجام می دهند و برای هر قسمت و در هر شینیونی و همچنین جنس موها ، بسته به تجربه فرد از این مواد استفاده می کنند.

مرکز آموزش شینون از طرفی خواسته مشتری هم در انتخاب موادی که ما در شینیون به کار می بریم تاثیر دارد . برای مثال اگر فردی بعد از براشینگ نمی خواست موها یش محکم و سفت باشد ، باید از اسپریهای خیلی ملایم که از چسبندگی کمی برخوردار هستند استفاده کرد که در حین اینکه ، حالت مو براشینگ شده را حفظ کند از نرم و لخت بودن آن ساپورت کند . در بین انواع مختلف مدل دهنده ها اسپری مو طرفداران بیشتری دارد ، به طوری که در رده محصولات مراقبت از مو بعد از شامپو ، بیشترین فروش ازان این محصول بوده است.ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *