درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

صابون مختص پوست خودتان را بشناسید

۱- صابون قهوه : یکی از بهترین صابون های مورد استفاده در زیبایی پوست و جلوگیری از چین و چروک است . و احتمالا خانم های عزیز نمیدانند که راز زیبایی و جوانیشان در کابینت آشپرخانه شان نهفته است.
۲- صابون روغن زیتون: از آنجایی که افراد مبتلا به اگزما و بیمارهای پوستی مانند اکنه بیشتر مستعد بیماری های پوستی شدید هستند . میتوان گفت که صابون روغن زیتون بهترین راه حل برای عارضه های پوستی ست زیرا روغن زیتون میتواند به پوست نفوذ کند و نواحی خشک را مرطوب سازد .
۳- صابون های فرانسوی گل رز : این صابون ها عالی برای پوست های خشک و حساس بوده و خواص پاکیزگی فوق العاده ای را برای پوست های خشک و حساس دارند .
۴- صابون ذغال : دارای قابلیت شگفت انگیزی در کنترل چربی و پاکسازی آلودگی ها از منافذ پوست داراست و این صابون سلول های مرده را ازبین میبرد و پوست را تمیز و شفاف میکند .
۵- صابون های جوانه گتدم : حاوی ویتامین های e; b1;b2نیز میباشد که تاثیر بر سلامت پوست و مو را دارد که باعث نرمی و لطافت پوست و روشن کننده طبیعی میباشد.ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *