درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

عطر و ادکلن مناسب تابستان

اگر دقت کرده باشید بوی عطر و ادکلن در تابستان بیشتر احساس می شود ، دلیل چیست ؟ از چه عطر و ادکلنی استفاده کنیم که رایحه ماندگارتری داشته باشد ؟
عطر و ادکلن های ویژه تابستان معمولاً گرم هستند و نسبت به عطرهای سایر فصل ها ماندگاری کمتری دارند و موجب بوجود آمدن گرمای بیشتر می شوند. بهتر است از عطرهای خنک استفاده کنید تا حس بهتری به شما دست بدهد.
گرمی هوا در پخش شدن هر چه بیشتر بوی عطر و ادکلن نقش زیادی دارد و این پیشامد موجب می شود تا اثر ادکلن بر لباسهای شما کم و کمتر شود ، پس نمیشه انتظار داشت در روزهای گرم تابستانی در تمام طول روز رایجه دلخواهتان را داشته باشید .اما برای ماندگاری بهتر می توانید از عطر و ادکلن های خنک استفاده کنید .
راه کار های ماندگاری رایحه عطر و ادکلن دلخواه شما در تابستان
• با توجه به اینکه بوی عطر یا ادکلن در مکانهای مرطوب ماندگاری زیادی دارند، اگر شما دارای پوستی خشک می باشید، از یک مرطوب کننده استفاده کنید تا با ایجاد رطوبت و نرمی پوست به شما کمک بکند. موقع استفاده از کرم نرم کننده صبر کنید تا نرم کننده به خوبی توسط پوست بدنتان جذب شود، بعد از آن از عطر یا ادکلن استفاده کنید.
• بر روی نقاطی از بدن که نبض دارد عطر یا ادکلن بیشتری را استفاده بکنید. این مکانها عبارتند از مچ دست، کنار گردن، پشت گوش، پشت آرنج، زیر گلو و حتی پشت زانو و روی مچ پا، اینها مکانهایی هستند که با داشتن فاصله کم رگ ها از سطح پوست و حرارت بالا و موجب پخش شدن بهتر رایحه عطر و ادکلن می شوند.
• اگر دارای پوست چرب و تیره هستید دوام رایحه عطر و ادکلن در بدن شما بسیار بیشتر است.


ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *