درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

ناخن‌های مصنوعی و انواع آن

اگر شما هم جزو آن دسته از بانوانی میباشد که به ناخن و زیبایی آن اهمیت می دهید بد نیست که این مقاله را بخوانید ؛قدم  اول  پس از انتخاب سالن خوب تصمیم گیری درباره این است که ناخن‌های خودتان مانیکور شوند یا از ناخن‌ مصنوعی استفاده کنید. اگر ناخن‌های خودتان را دوستدارید که هیچ اما اگر دوست ندارید، پس ناخن مصنوعی را انتخاب کنید.
 چندین نوع ناخن مصنوعی از نظر جنس و شکل وجود دارد. که به تشریح آنها می پردازیم:
• برخی از آنها از جنس آکریلیک میباشند . مانیکوریست با استفاده از آکریلیک، نوعی ناخن طراحی می‌کند و سپس آن را روی ناخن واقعی‌تان می‌چسباند. آکریلیک با ترکیب مونومر مایع و پودر پلیمر به‌دست می‌آید و با استفاده از آن می‌توان ناخن‌های مصنوعی سخت و محکمی آماده کرد.
• برخی دیگر از آنان فقط نوک ناخن‌های شما را می‌پوشانند و به وسیله چسب به نوک ناخن‌ها چسبانده می‌شوند.
• نوعی دیگر از ناخن‌های مصنوعی وجود دارد که در تولید آنها از ابریشم استفاده شده است. این ناخن‌ها بسیار ظریف هستند و وقتی روی ناخن‌های واقعی قرار می‌گیرند، به نظر واقعی می‌آیند.
• نوعی دیگر از آنها، روی تمام ناخن‌های واقعی را می‌پوشاند. این نمونه عمدتا پلاستیکی هستند و برای اینکه کاملا اندازه ناخن‌های دست‌هایتان شوند، برش زده و مرتب می‌شوند.


ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *