درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

نکاتی مفید در باره اکسـتنشن مو

نکاتی مفید درباره اکسـتنشن مو

چرا اکسـتنشن ؟ داشتن موی بلند و پرپشت ، آرزوی خیلی هاست ، به ویژه آنهایی که چهره خود برایشان اهمیت زیادی دارد؛ مثلا بازیگران سینما. اما شاید تا به حال نمیدانستید که در میان بازیگران و بخصوص بازیگران هالیوودی که به نظر می رسد موهای لطیف ، زیبا و پرپشتی دارند، کم نیستند کسانی که برای رسیدن به این هدف از اکستنشن مو استفاده می کنند. شاید  برایتان سوال باشد ، چرا و چطور؟ آیا این کار ضرری و زیانی ندارد؟ آیا این کار در مدت طولانی موجب ریزش مو نمیشود؟ در ادامه آنچه می خوانید، پاسخی به همین سوالهای رایج درباره اکستنشن مو می باشد . درحالی که بسیاری از افراد مبتدی معمولا با مسائل متعددی درباره اکستنشن مو مواجه می شوند ، فراگیری اطلاعات لازم درباره انواع اکستنشن های مو می تواند نگرنی های شما را برطرف کند. یادگیری اینکه اکستنشن مو دقیقا چیست، شروع خوبی برای این کار است.اکسـتنشن موهای اضافه کردنی خاصی هستند که هدف از اضافه کردن آنها افزایش حجم و عمق موهای طبیعی می باشد . و نوع های متفاوتی دارند. شما می توانید بعد از انجام دادن مشاوره و با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند نیاز فردی، بودجه مالی، نوع موها و میزان بلندی یا کوتاهی موها از اکسـتنشن های مو استفاده کنید. اکسـتنشن مو بی خطر هست و امروزه بسیاری از زنان در سرتاسر دنیا به این محصولات اعتماد دارند.

دلیل اصلی این اعتماد، توانایی اکستنشن های مو برای پنهان سازی بسیاری از مشکلات مانند نازکی موها، ریزش مو و حتی طاسی است. زنان و دختران  در هر سنی می توانند به راحتی این اکستنشن ها را تهیه کنند، اما توجه کردن به برندها و نوع های این محصولات قبل از استفاده ضرورت دارد. اکستنشن های مو به دو نوع تقسیم می شوند؛ طبیعی و مصنوعی. اکستنشن های طبیعی از موهای واقعی انسان ها ساخته می شوند ، درحالی که اکستنشن های مصنوعی در کارخانه ها تولید می شوند. با این حال، هر دو نوع دارای جنبه های مثبت و منفی مختص خودشان هستند.ویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *