درباره ما

ویکی بانو ، دانشنامه آزاد آرایشی بهداشتی ایران بوده و به بررسی و آموزش صحیح این مبحث می پردازد ، هدف از این دانشنامه آموزش ، پرورش ، بررسی و تبلیغات در این حوزه می باشد.

چگونه جذاب باشیم ؟ (ویژه زنان)

شاید فکر کنید جذابیت یعنی داشتن لوازم و لباس های گران قیمت و پوشیدن و استقاده آنان .اما این باور غلط میتواند شما را از جذاب بودن به دور کند .
برای یک خانم پیشنهاد میشود این موارد را حتما پیاده سازی کند تا جذاب تر باشد .
۱- خود باوری ؛ همیشه خودتان را باور داشته باشید ؛ اعتماد به نفس لازمه داشتن جذابیت است ؛ اینکه چه اندامی دارید شاید از باب سلامتی مهم باشد اما چاقی یا لاغری شما تاثیری در جذابیت نداره شاید جالب باشه بدونید در یکی از کشورهای جهان چاق بودن خود جذابیت محسوب میشه و زنان باید چاق باشند و در این صورت جذابند و یا در فرانسه زنانی ک خودشان هستند جذاب تر هستند . پس این عامل تعیین کننده جذابیت نیست بلکه خودباوری بهترین گزینه است.
۲- آراسته باشید ؛ آراسته بودن مستلزم این نیست که لباس های گران قیمت بپوشید ؛ بپوشید اما شیک بپوشید ؛ تمیز بپوشید و همیشه خوشبو باشید . داشتن یک آرایش ملایم و لباس های تمیز همیشه شما را جذاب میکند . سعی کنید کفش های تا کمی پاشنه دار هم به پا کنید . این مورد هم در جذابیت شما تاثیر دارد .
۳- خوش سخن باشید و همیشه لبخند به صورت داشته باشید ؛ در بیان و شیوه صحبت کردنتان عجله نکنید همیشه با مخلطبتان ارتباط چشمی برقرار کنید اما زل نزنید خوش بیان باشید و لبخند بر صورت داشته باشید .
۴- به موهایتان و استخوان ترقوه تان و انحنای کمرتان رسیدگی کنید .
شاید خنده دار باشد اما حقیقت دارد ؛ مو عامل بسبار موثر در زیبایی و جذابیت زنان است ؛ سعی کنید هفته ای دو بار موهای خودتان را تقویت کنید و از بناول های مخصوص استفاده کنید یادتان باشد موهایتان سرمایه های شماست و حواستان به استخوان ترقوه گردنتان باشد . یکی از جذاب ترین اعضای بدن شما استخوان ترقوه گردن است سعی کنید همیشه برجسته باشد برای اینکار میتوانید روزانه تا ۱ کیلو دمبل بزنید تا چربی های گردن از بین برود و گردن زیبا و ترقوه هایی برجسته داشته باشید . این ورزش در داشتن انحنای مناسب کمر هم تاثیر گذار است.
۵- شاد باشید ؛ اینکه همیشه عبوس باشید و جدی و دیگران را از هم صحبت کردن با خودتان منع کنید از جذابیت شما کم خواهد کرد . شاد باشید و دیگران را در شادی خود سهیم کنید .
۶- بازیگوش باشید ؛ گاهی لازم است بازیگوشی کنید طنازی کنید و یک موقع هایی دیوار راست را بالا برید شوخ طبع بودن هم در حذابیت شما تاثیر دارد .
۷- عطر بزنید؛ بوی خوب بدید یکی از مهمترین عوامل در جذابیت مرد و زن بوی خوب دادن است ؛ خوشبو بودن در جذابیت شما تاثیر دارد و گرایش افراد را نسبت به هم بالا میبرد.
۸- مسواک بزنید و دندان های سفید و سالمی داشته باشید . حواستان به دهان و دندان هایتان باشد ؛ هرگز و هرگز نگذارید دهانتان بوی بد بدهدکه این عامل هم مخرب ترین عامل در عدم جذابیت شماست؛ همواره مراقب دهان و دندان هایتان باشید و سفید نگه شان دارید .
۹- مراقب پوستتان باشید . یکی از مهمترین عوامل در زیبایی داشتن پوستی صاف ؛ شفاف و یکدست میباشد سعی کنید از ضد آفتاب و کرم های مرطوب کننده برای آبرسانی به پوستتان استفاده کنید؛ دقت کنید که بعد از استحمام به دلیل باز شدن منافذ پوست حتما از لوسیون ها استفاده کنید تا پوستی نرم ؛معطر داشته باشید .
۱۰ – مطالعه کنید و اطلاعات به روز داشته باشید .
بله درست است ؛ این عامل هم در جذابیت شما تاثیر گزار است ؛ فهیم باشید و در مباحث علمی و سیاسی و اجتماعی شرکت کنید نظر بدید و اجتماعی باشید .
این موارد تا حدودی در جذابیت شما تاثیر دارد اما یادتان نرود این شما هستید که میدانید چگونه جذاب باشید پس خود را بشناسید و ویژگی های جذابیتتان را تقویت کنیدویکی بانو ، جامع ترین دانشنامه آرایشی بهداشتی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *